O mnie - Maciej Waś
21616
page-template-default,page,page-id-21616,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
mgr Maciej Waś

mgr Maciej Waś

Jestem magistrem fizjoterapii, specjalistą w dziedzinie rehabilitacji Pacjentów przed i po zabiegach z poziomu chirurgii plastycznej. Założycielem pierwszego w Polsce CENTRUM REHABILITACJI W CHIRURGII PLASTYCZNEJ. Absolwentem wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Do zaoferowania Państwu mam szereg czynności z danej dziedziny fizjoterapii. Moim priorytetem w pracy z Pacjentem jest przede wszystkim zapobiegać oraz leczyć nieprawidłowości w procesie gojenia się ran. EDUKACJA PRZEDOPERACYJNA ORAZ REGULARNE ZMIANY W POSTĘPOWANIU POOPERACYJNYM PACJENTA TO RECEPTA NA PEŁNE ZADOWOLENIE ORAZ OSIĄGNIĘCIE ZAPLANOWANEGO CELU.

CRwCP czyli CENTRUM REHABILITACJI W CHIRURGII PLASTYCZNEJ.
TO KOMPLEKSOWA OPIEKA NAD PACJENTAMI PRZED I PO ZABIEGACH Z POZIOMU CHIRURGII PLASTYCZNEJ.
PRZYGOTOWANIE PACJENTA ORAZ PEŁNA REHABILITACJA PO KONKRETNYCH CZYNNOŚCIACH TO NIEODŁĄCZNY ELEMENT PRAWIDŁOWEJ REKONWALESCENCJI.
ZAPOBIEGAM POWIKŁANIOM, ALE TEŻ ZE SZTABEM NAJLEPSZYCH CHIRURGÓW PLASTYCZNYCH W EUROPIE POMAGAMY UZYSKAĆ ZADOWALAJĄCE EFEKTY PRZY OPERACJACH WTÓRNYCH. PO 14 LATACH PRACY W ZAWODZIE STWORZYŁEM INDYWIDUALNE PROTOKOŁY POSTĘPOWANIA DO WIĘKSZOŚCI CZYNNOŚCI, PO DANYCH ZABIEGACH OPERACYJNYCH.
Ostatnie DWANAŚCIE lat  pracy w największych klinikach chirurgii plastycznej w Polsce tj. KLINIKA AMBROZIAK czy KLINIKA DR SZCZYT, u boku jednych z najbardziej doświadczonych chirurgów plastycznych, pozwoliły mi stworzyć schematy postępowania dzięki którym Pacjent bezpiecznie może kontynuować rehabilitację w domu.
Jestem autorem wielu protokołów wykorzystywanych do szkoleń z zakresu obsługi innowacyjnych urządzeń medycznych wykorzystywanych w medycynie estetycznej, pionierem w tworzeniu schematów postępowania terapeutycznego z pacjentami przed i po zabiegach z poziomu chirurgii plastycznej.
Opracowałem indywidualny program przeprowadzania rehabilitacji  zmniejszając do minimum ryzyko powikłań a zarazem osiągając spektakularne efekty przeprowadzanych terapii.
Jestem fizjoterapeutą pragmatycznym a do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie, co w rezultacie końcowym daje pełen sukces i zadowolenie z obu stron.
Moja praca polega na obsłudze innowacyjnych urządzeń takich jak: Ultraformer 3, Mira Dry, Lutronic CO2, Alma pixel CO2, Pico Discovery, Laser Enlighten3, Harmony iPixel erb, ipixel DyeVl, Pelleve, Zeltiq, Clattu, Venus Legacy, Dermapen, fala uderzeniowa, Endermologia Allianz LPG , ICON, ACCENT PRIME, elektro stymulacje i szeregu innych.
Flagowym zabiegiem jest leczenie wiotkości skórnej z wykorzystaniem urządzenia Ultraformer 3 które wiele lat temu wprowadziłem na Polski rynek.
Jako pionier Przeprowadziłem badania  dzięki którym stworzyłem własny autorski schemat postępowania osiągając najlepsze rezultaty terapeutyczne u kobiet po ciąży, osób po dużych redukcjach wagi czy u Pacjentów z pierwszymi oznakami starzenia się skóry.
W wolnym czasie lubię namalować obraz jak i odrestaurować ikonę Polskiej motoryzacji. Uwielbiam podróżować motocyklem w poszukiwaniu niepowtarzalnych przygód.
WSPÓŁPRACA

1- SZKOLENIA Z ZAKRESU REHABILITACJI W CHIRURGII PLASTYCZNEJ WG. AUTORSKICH METOD.
2-  SZKOLENIA Z OBSŁUGI INNOWACYJNYCH URZĄDZEŃ W ZASTOSOWANIU W REHABILITACJI
3- POMOC W BUDOWIE NOWOCZESNYCH ODDZIAŁÓW REHABILITACYJNYCH  

Jesteś właścicielem kliniki lub gabinetu medycznego, chcesz wzbogacić swoją ofertę o usługi fizjoterapeutyczne oraz innowacyjne urządzenia zapraszam do kontaktu.

Pomogę Ci uruchomić oddział fizjoterapeutyczny  dobierając konkretne urządzenia oraz zajmę się przeszkoleniem personelu pod konkretne operacje, tak aby Twoi Pacjenci byli pod najlepszą opieką przed jak i po operacji.

Napisz:
info@maciejwas.pl
Tel: 504-063-979

Oferuję pełen zakres  szkoleń z kinezyterapii  oraz fizykoterapii przed i pooperacyjnej Pacjentów po operacjach z poziomu chirurgii plastycznej. 

Szkolę z obsługa innowacyjnych urządzeń medycznych wykorzystywanych w medycynie estetycznej jaki rehabilitacji takich jak: Mira Dry, Lutronic CO2, Pico Discovery, Harmony Pixel/DVL, Pelleve, Zeltiq, Clattu, Venus Legacy, Dermapen, Fala uderzeniowa BTL, Lutrnic Smartlux, BTL-Polemagnetyczne, elektrostymulacja, laseroteapia i inne.

14

lat doświadczenia

5169

zadowolonych Pacjentów

56

dyplomów

100

procent zaangażowania

Maciej Waś Certyfikat
Maciej Waś Certyfikat
Maciej Waś Certyfikat
Maciej Waś Certyfikat
Maciej Waś Certyfikat