O mnie - Maciej Waś
21616
page-template-default,page,page-id-21616,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
Maciej Waś

Maciej Waś

Jestem magistrem fizjoterapii, specjalistą w dziedzinie rehabilitacji sportowej jak i w chirurgii plastycznej. Absolwentem wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Do zaoferowania Państwu mam szereg czynności z danych dziedziny fizjoterapii. Moim priorytetem w pracy z Pacjentem jest budowanie szczerych i dobrych relacji oraz wykonywanie usług na najwyższym poziomie.

Posiadam dziesięcioletnie doświadczenie pracy z pacjentami w chirurgii plastycznej, z czego sześć ostatnich lat pracowałem u boku jednych z najbardziej doświadczonych chirurgów plastycznych.

Moja praca polega na obsłudze innowacyjnych urządzeń z zakresu medycyny estetycznej takich jak: Ultraformer 3, Mira Dry, Lutronic CO2, Alma pixel CO2, Pico Discovery, Laser Enlighten3, Harmony iPixel erb, ipixel DyeVl, Pelleve, Zeltiq, Clattu, Venus Legacy, Endermologia Allianz LPG i szeregu innych.

Jestem autorem wielu protokołów wykorzystywanych do szkoleń z zakresu obsługi innowacyjnych urządzeń medycznych, pionierem w tworzeniu schematów postępowania terapeutycznego z pacjentami po takich zabiegach.
Moim flagowym zabiegiem jest leczenie wiotkości skórnej z wykorzystaniem urządzenia Ultraformer3 u kobiet po ciąży, osób po dużych redukcjach wagi czy u Pacjentów z pierwszymi oznakami starzenia się skóry. Po wielu doświadczeniach opracowałem indywidualny program przeprowadzania zabiegów zmniejszając do minimum ryzyko powikłań a zarazem osiągając spektakularne efekty przeprowadzanych terapii.
Jestem fizjoterapeutą pragmatycznym a do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie, co w rezultacie końcowym daje nam pełen sukces i zadowolenie z obu stron.

Prywatnie jestem międzynarodowym instruktorem kitesurfingu. Od lat uprawiam sztuki walki. Ich elementy techniki wykorzystuje w rehabilitacyjnym treningu funkcjonalnym, w leczeniu otyłości u swoich Pacjentów. Uprawiam sporty sezonowe takie jak surfing, wakeboarding, kitesurfing, snowboard.
W wolnym czasie uwielbiam malować, grać na pianinie oraz podróżować motocyklem.

WSPÓŁPRACA

Jesteś właścicielem kliniki lub gabinetu medycznego, i chcesz wzbogacić swoją ofertę o usługi fizjoterapeutyczne oraz innowacyjne urządzenia?
Napisz: info@maciejwas.pl
Tel: 504-063-979
Oferuję pełen zakres rehabilitacji oraz fizykoterapii przed i pooperacyjnej Pacjentów po zabiegach z chirurgii plastycznej.
Możliwość wynajmu oraz przeprowadzania zabiegów z wykorzystaniem urządzenia ULTRAFORMER3.
Profesjonalna obsługa innowacyjnych urządzeń medycznych wykorzystywanych w medycynie estetycznej takich jak: Mira Dry, Lutronic CO2, Pico Discovery, Harmony Pixel/DVL, Pelleve, Zeltiq, Clattu, Venus Legacy, Dermapen, Fala uderzeniowa BTL, Lutrnic Smartlux, BTL-Polemagnetyczne, elektrostymulacja, laseroteapia i inne.

10

lat doświadczenia

1978

zadowolonych Pacjentów

21

dyplomów

100

procent zaangażowania

Maciej Waś Certyfikat
Maciej Waś Certyfikat
Maciej Waś Certyfikat
Maciej Waś Certyfikat
Maciej Waś Certyfikat