O mnie - Maciej Waś
21616
page-template-default,page,page-id-21616,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
mgr Maciej Waś

mgr Maciej Waś

Jestem magistrem fizjoterapii, specjalistą w dziedzinie rehabilitacji Pacjentów po zabiegach z poziomu chirurgii plastycznej. Założycielem pierwszego w Polsce CENTRUM REHABILITACJI W CHIRURGII PLASTYCZNEJ. Absolwentem wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Do zaoferowania Państwu mam szereg czynności z danej dziedziny fizjoterapii. Moim priorytetem w pracy z Pacjentem jest przede wszystkim zapobiegać oraz leczyć nieprawidłowości w procesie gojenia się ran. EDUKACJA PRZEDOPERACYJNA ORAZ REGULARNE ZMIANY W POSTĘPOWANIU POOPERACYJNYM PACJENTA TO RECEPTA NA PEŁNE ZADOWOLENIE ORAZ OSIĄGNIĘCIE ZAPLANOWANEGO CELU.

CRwCP czyli CENTRUM REHABILITACJI W CHIRURGII PLASTYCZNEJ. TO KOMPLEKSOWA OPIEKA NAD PACJENTAMI PRZED I PO ZABIEGACH Z POZIMU CHIRURGII PLASTYCZNEJ. PRZYGOTOWANIE PACJENTA ORAZ PEŁNA REHABILITACJA PO KONKRETNYCH CZYNNOŚCIACH TO NIEODŁĄCZNY ELEMENT PRAWIDŁOWEJ REKONWALESCENCJI. ZAPOBIEGAM POWIKŁANIOM, ALE TEŻ ZE SZTABEM NAJLEPSZYCH CHIRURGÓW PLASTYCZNYCH W EUROPIE POMAGAMY UZYSKAĆ ZADOWALAJĄCE EFEKTY PRZY OPERACJACH WTÓRNYCH. PO 13 LATACH PRACY W ZAWODZIE STWORZYŁEM INDYWIDUALNE PROTOKOŁY POSTĘPOWANIA DO WIĘKSZOŚCI CZYNNOŚCI, PO DANYCH ZABIEGACH OPERACYJNYCH.
Ostatnie dziesięć lat u boku jednych z najbardziej doświadczonych chirurgów plastycznych pozwoliły mi stworzyć schematy postępowania dzięki którym Pacjent bezpiecznie może kontynuować rehabilitację w domu. Jestem autorem wielu protokołów wykorzystywanych do szkoleń z zakresu obsługi innowacyjnych urządzeń medycznych wykorzystywanych w medycynie estetycznej, pionierem w tworzeniu schematów postępowania terapeutycznego z pacjentami przed i po zabiegach z poziomu chirurgii plastycznej.

Po wielu latach opracowałem indywidualny program przeprowadzania rehabilitacji  zmniejszając do minimum ryzyko powikłań a zarazem osiągając spektakularne efekty przeprowadzanych terapii.

Jestem fizjoterapeutą pragmatycznym a do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie, co w rezultacie końcowym daje pełen sukces i zadowolenie z obu stron.
Moja praca polega na obsłudze innowacyjnych urządzeń takich jak: Ultraformer 3, Mira Dry, Lutronic CO2, Alma pixel CO2, Pico Discovery, Laser Enlighten3, Harmony iPixel erb, ipixel DyeVl, Pelleve, Zeltiq, Clattu, Venus Legacy, Dermapen, fala uderzeniowa, Endermologia Allianz LPG i szeregu innych.
Flagowym zabiegiem jest leczenie wiotkości skórnej z wykorzystaniem urządzenia Ultraformer 3 które wiele lat temu wprowadziłem na Polski rynek. Jako pionier 

Przeprowadziłem badania kliniczne dzięki którym stworzyłem własny autorski schemat postępowania osiągając najlepsze rezultaty terapeutyczne u kobiet po ciąży, osób po dużych redukcjach wagi czy u Pacjentów z pierwszymi oznakami starzenia się skóry. W wolnym czasie lubię namalować obraz jak i odrestaurować ikonę Polskiej motoryzacji. Uwielbiam podróżować motocyklem w poszukiwaniu niepowtarzalnych przygód.

WSPÓŁPRACA

Jesteś właścicielem kliniki lub gabinetu medycznego, i chcesz wzbogacić swoją ofertę o usługi fizjoterapeutyczne oraz innowacyjne urządzenia?
Napisz: info@maciejwas.pl
Tel: 504-063-979
Oferuję pełen zakres rehabilitacji oraz fizykoterapii przed i pooperacyjnej Pacjentów po zabiegach z chirurgii plastycznej.
Możliwość wynajmu oraz przeprowadzania zabiegów z wykorzystaniem urządzenia ULTRAFORMER3.
Profesjonalna obsługa innowacyjnych urządzeń medycznych wykorzystywanych w medycynie estetycznej takich jak: Mira Dry, Lutronic CO2, Pico Discovery, Harmony Pixel/DVL, Pelleve, Zeltiq, Clattu, Venus Legacy, Dermapen, Fala uderzeniowa BTL, Lutrnic Smartlux, BTL-Polemagnetyczne, elektrostymulacja, laseroteapia i inne.

13

lat doświadczenia

4969

zadowolonych Pacjentów

56

dyplomów

100

procent zaangażowania

Maciej Waś Certyfikat
Maciej Waś Certyfikat
Maciej Waś Certyfikat
Maciej Waś Certyfikat
Maciej Waś Certyfikat